Medycyna Estetyczna i Chirurgia Ogólna

« poprzedni
następny »

zdjęcia placówki:
Medycyna Estetyczna i Chirurgia Ogólna

Nazwa: Medycyna Estetyczna i Chirurgia Ogólna
Ulica ul. Kraszewskiego 83/4
Miasto 05-400 Otwock
województwo: mazowieckie
telefon: 721 901 500
www: www.healthpoland.pl
e-mail: recepcja@kriocentrum.com
  Mówimy w językach: polski     angielski     niemiecki    


OFERTA PLACÓWKI::

KRIOCENTRUM -Klinika Chirurugii Ogólnej i Medycyny Estetyczne w Otwocku, w której znajdziecie Państwo dobrze wyposażone gabinety medyczne, profesjonalną salę zabiegową oraz przytulne i nastrojowe gabinety kosmetyczne. Założona w 1996 roku, jako gabinet chirurgiczny o tej samej nazwie. Wraz z rozwojem firmy zmieniła swoją siedzibę i rozszerzyła profil usług.Kriocentrum from Telewizja Pixel on Vimeo.


Od 2010 roku „Kriocentrum” posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (NZOZ). W tej szybko rozwijającej się dziedzinie sukces zależy nie tylko od ciągłego dokształcania i opanowania nowych procedur, ale przede wszystkim od perfekcyjnego wykonywania zabiegów.Właśnie dzięki temu, że w naszej Klinice są one przeprowadzane przez chirurgów, otrzymujecie Państwo produkt najwyższej jakości. Nasi pracownicy stale szkolą się, podnosząc swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej służyć Państwu swoją fachowością, radą i szeroko pojętym zrozumieniem.


Całość wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny. 


 


 


Od początku działalności wprowadzamy i stosujemy nowoczesne sposoby leczenia, łączące małą inwazyjność z doskonałą skutecznością i najlepszym efektem kosmetycznym.


Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy stosować kriochirurgiczne leczenie żylaków kończyn dolnychPodążając za najnowszymi osiągnięciami medycyny, dodaliśmy do naszej oferty wiele nowych zabiegów w tym laserową obliterację żylaków pod kontrolą USG oraz zamykanie pajączków naczyniowych przy użyciu lasera (EVLT) i fal radiowych (EVRF)Również u nas w latach 90-tych mogliście Państwo zobaczyć innowacyjną w owym czasie metodę usuwania hemoroidów sposobem Barrona. Dziś to tysiące zadowolonych pacjentów leczonych w ten sposób.


Wciąż staramy się być ” krok do przodu”, włączając do asortymentu leczenia hemoroidów laser i radiokoagulację.


Nasza Klinika oferuje Państwu pełny wachlarz zabiegów Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.
ZAPISZ SIĘ NA WYBRANY ZABIEG I KONSULTACJĘ Z LEKARZEM SPECJALISTĄ!ZABIEGI:

Nasza Klinika oferuje Państwu pełny wachlarz zabiegów Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.Całość wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny.


Od początku działalności wprowadzamy i stosujemy nowoczesne sposoby leczenia, łączące małą inwazyjność z doskonałą skutecznością i najlepszym efektem kosmetycznym.Współczesna medycyna estetyczna dysponuje metodami, które w sposób mało inwazyjny są w stanie modelować naszą sylwetkę. Należą do nich miedzy innymi takie zabiegi jak modelowanie piersi metodą Macrolane lub różnego rodzaju liposukcje.


Zabiegi te nie wymagają hospitalizacji a po ich wykonaniu niemalże od raz jesteśmy w stanie wrócić do codziennych obowiązków.


Liposukcja potocznie nazywana odsysaniem tłuszczu nie służy odchudzaniu ale modelowaniu sylwetki. Niezależnie od wybranego rodzaju liposukcji efekt jest zawsze ten sam – nieodwracalne zniszczenie komórek tłuszczowych. Część tkanki tłuszczowej jest odsysana podczas zabiegu, pozostała w naturalnym procesie wydalania usuwana z organizmu.Zabiegi liposukcji pozwalają wymodelować wybrany fragment ciała lub nawet całą sylwetkę. Trzeba pamiętać, że nie istnieje zabieg, po którym bez żadnego wysiłku osiągniemy wymarzona sylwetkę.


Działania lekarza muszą być jednak poparte dietą oraz ćwiczeniami fizycznymi!
 W naszej Klinice możemy zaproponować 8 rodzajów zabiegów liposukcji indywidualnie ukierunkowanych na potrzeby pacjentów!

Liposukcja


Liposukcja to zabieg, który w sposób najbardziej skuteczny i nieodwracalny pozwala na pozbycie się zbędnych czy niepożądanych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Zabieg nie służy odchudzaniu, a modelowaniu sylwetki czyli likwidacji depozytów tłuszczu.Depozyty te występują typowo w następujących miejscach:-brzuch, talia, wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (tzw. bryczesy) ,wewnętrzna część kolan, broda i ginekomastia tłuszczowa u mężczyzn.


SAL – tzw. klasyczna liposukcja, gdzie kaniule wprowadza się do tkanki tłuszczowej, podłącza się do specjalnego aparatu wytwarzającego ujemne ciśnienie co pozwala na odessanie uszkodzonej tkanki tłuszczowej.


PAL - czyli liposukcja wibracyjna wymaga urządzenia powodującego ruch kaniuli przód-tył co ułatwia uwalnianie komórek tłuszczowych z otaczających tkanek pozwalając na łatwiejsze ich odsysanie.LALliposukcja laserowa w pierwszej fazie zabiegu do tkanki tłuszczowej wprowadzana jest kaniula ze światłowodem lasera. Wysoka energia emitowana przez laser rozpuszcza tkankę, dodatkowo koaguluje naczynia co powoduje mniejszy uraz dla pacjenta. Następnie rozpuszczony przez laser tłuszcz jest odessany. Dodatkową korzyścią tej metody jest napięcie skóry przez podgrzanie jej przez laser co jest bardzo korzystne szczególnie dla pacjentów ze zmniejszoną elastycznością skóry lub jej nadmiarem.WAL - Body Jet tzw. liposukcja wspomagana strumieniem wodnym. Podczas liposukcji WAL kaniulą podawany jest pod ciśnieniem specjalny roztwór, który uwalnia komórki tłuszczowe z tkanki łącznej oszczędzając jednocześnie bardziej włókniste struktury (nerwy i naczynia). Substancja ta jednocześnie znieczula operowany obszar oraz zwęża naczynia krwionośne, minimalizując krwawienie. Tą sama kaniulą jest odsysana wraz z niepożądanymi komórkami tłuszczowymi. Zabieg za pomocą metody WAL umożliwia przeszczepienie odessanej tkanki tłuszczowej w inne miejsce, np. w piersi.


NIL Vibrolipo liposukcja rotacyjna. Bardzo nowoczesna metoda odsysania wykorzystująca patent belgijskiej firmy. Kaniula wibracyjna wykonuje ruchy w trzech płaszczyznach i emituje infradźwięki co powoduje uwolnienie tłuszczu z otaczających struktur włóknisto-naczyniowo-nerwowych. Metoda bardzo efektywna i małoinwazyjna.


VASER Lipo®: zdobądź ciało o jakim marzysz


VASER Lipo® jest to liposukcja ultradźwiękowa, która umożliwia efektywne usuwanie niechcianego tłuszczu z obszarów ciała, takich jak:  • brzuch

  • talia

  • kolana

  • brzucha

  • plecy

  • uda

  • ginekomastia


Każdy ma specyficzne obszary na swoim ciele, które są bardziej narażone na gromadzenie się tłuszczu, nawet przy stosowaniu rygorystycznej diety i ćwiczeń. Dzięki, VASER Lipo® możesz mieć teraz ciało, o którym zawsze marzyłeś przy krótkim czasie rekonwalescencji. Kolejna generacja kształtowania sylwetki, VASER Lipo czy LipoSelection®, używa energii ultradźwiękowej do precyzyjnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających.


Energia ultradźwiękowa jest używana od lat w szerokim zakresie zastosowań medycznych . Obecnie delikatna energia ultradźwięków jest używana w usuwaniu tkanki tłuszczowej. VASER Lipo®, czy LipoSelection®, używa ultradźwiękowej technologii w celu wyselekcjonowania tkanki. Energia ultradźwięków jest nakierowana w niechcianą tkankę tłuszczową, i nie oddziałuje na otaczające tkanki – takie jak nerwy, naczynia krwionośne i tkankę łączną – przyspieszając kształtowanie sylwetki i powrót do normalnej aktywności. Najwyższa efektywność i najkrótszy czas rekonwalescencji to rzeczy, których możesz się spodziewać po VASER Lipo®.


 


Czego mogę się spodziewać podczas zabiegu VASER Lipo®


1.W tkankę tłuszczową wpuszczane jest znieczulenie nasiękowe.


 


2. Wysokiej częstotliwości drgania generowane przez probówkę VASER powoduje odseparowanie tkanki tłuszczowej i przetworzenie jej w emulsję w połączeniu z płynami nasiękowymi.3. Tłuszcz w postaci emulsji można łatwo usunąć za pomocą specjalnie zaprojektowanej kaniuli VentX lub masażu4. Podczas procesu gojenia się, Twoja skóra wygładzi się i uzyskasz efekt naturalnej skóryVASER Lipo® – jest to liposukcja ultradźwiękowa, która umożliwia efektywne usuwanie niechcianego tłuszczu z obszarów ciała. Każdy ma specyficzne obszary na swoim ciele, które są bardziej narażone na gromadzenie się tłuszczu, nawet przy stosowaniu rygorystycznej diety i ćwiczeń.


Dzięki, VASER Lipo® możesz mieć teraz ciało, o którym zawsze marzyłeś przy krótkim czasie rekonwalescencji. Kolejna generacja kształtowania sylwetki, VASER Lipo czy LipoSelection®, używa energii ultradźwiękowej do precyzyjnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających.


Dual liposukcja


WAL+LAL


NIL+LAL


Dla pacjentów z dużą ilością tkanki tłuszczowej oraz nadmierną wiotkością skóry. Najlepsze efekty daje połączenie metody wodnej lub rotacyjnej z działaniem lasera.


Dzięki WAL lub NIL usuwamy wyłącznie tkankę tłuszczową, a laser działając w warstwie powierzchownej powoduje napięcie skóry. Rodzaj metody jest dobierany w trakcie konsultacji.


Uwzględniając badanie kliniczne preferencje pacjenta, a przede wszystkim efekt końcowy zabiegu.

Leczenie żylakówUwzględniając badanie kliniczne preferencje pacjenta, a przede wszystkim efekt końcowy zabiegu.Dysponujemy szeregiem metod począwszy odtradycyjnego streepingu przez małoinwazyjny kriostreeping do EVLT* – endoluminarnej techniki wewnątrznaczyniowego zamykania żył przy pomocy lasera oraz EVRF** endoluminarnej techniki wewnątrznaczyniowego zamykania żył przy użyciu fal radiowych.


Wybór metody leczenia-nie wszyscy pacjenci będą w ten sam sposób leczeni i nie u każdego można zastosować daną technikę operacji. Podczas konsultacji z lekarzem omówione zostają: zaawansowanie choroby żylnej i najlepsza metoda jej leczenia. Dążymy do tego aby efekt terapeutyczny był jak najlepszy a przy tym współistniał z doskonałym efektem kosmetycznym.


Zabieg EVLT*, EVRF** czy kriostreeping trwa około 1,5 godziny. Na 24 godz. po zabiegu zakładany jest bandaż elastyczny wymieniany potem na wygodną opaskę elastyczną w której pacjent chodzi ok. 3 tyg. Pacjent od następnego dnia jest gotowy do podjęcia normalnej aktywności życiowej a po kilku dniach zawodowej.Wiele osób obawia się znieczulenia, rezygnują z zabiegu w obawie przed narkozą czy znieczuleniem do lędźwiowym – „w kręgosłup”. W naszym ośrodku od wielu lat wykonujemy zabiegi usunięcia żylaków kończyn – nawet tych największych – wznieczuleniu miejscowym, co z jednej strony pozwala na przeprowadzenie zabiegu u pacjentów, u których inny rodzaj anestezji jest przeciwwskazany ze względów zdrowotnych, z drugiej zaś pozwala na powrót do domu bezpośrednio po zabiegu. Ten rodzaj znieczulenia doskonale można połączyć z sedacją anestezjologiczną co jeszcze bardziej podnosi komfortu zabiegu.


Jak wcześniej wspomniano, każdy pacjent i każda choroba jest inna, nie zawsze wymaga streepingu, EVLT* czy EVRF**. Mamy wówczas sytuację kiedy punktem wyjścia zmian chorobowych są niewydolne perforatory (żyły przeszywające) łączące układ żylny głęboki z powierzchownym, wtedy najlepszą metodą jest zamknięcie perforatorów pod kontrolą USG i usunięcie żylaków met Mullera.


Polega ona na wprowadzaniu przez nakłucia specjalnych haczyków i usunięciu zmienionych żył. Metoda ta pozostawia jedynie niewielkie kropki, które po 2-3 miesiącach przestają być widoczne. * jest to angielski skrót oznaczający wewnątrznaczyniowe laserowe leczenie.


** EVRF to angielski skrót oznaczający wewnątrznaczyniowe leczenie falami radiowymiDrobne zmiany czyli tzw. żylaki siatkowate, teleangiektacje, venektazje i pajączki naczyniowe są usuwane innymi metodami.


Naczynka, których średnica waha się od 1 do 2 mm najlepiej usuwa się metodą skleroterapii preparatem aethoksysklerol lub sklero-vein w postaci płynu lub pianki. Do wstrzyknięć używa się strzykawek wyposażonych w bardzo cienkie igły, dzięki czemu zabieg jest prawie bezbolesny. W nastrzykniętej zmianie rozpoczyna się proces zapalny prowadzący do włóknienia naczynia i zamknięcia w nim przepływu krwi. Proces zamykania trwa kilka tygodni i wymaga w początkowym tygodniu noszenia specjalnej opaski uciskowej.


Skleroterapia w podświetleniu żył urządzeniem VEINLITE LED VEINLITE umożliwia zlokalizowanie niewidocznych w USG drobnych naczyń zasilających „pajączków” i sieci naczynek widocznych na nogach, na głębokości do 1cm.Mniejsze naczynka których średnica ma 0,3mm do 1,0 mm najlepiej zamka laser Nd-Yag 1064 nm mający powinowactwo do hemoglobiny zawartej w krwinkach. Zabieg polega na bezpośrednim naświetlaniu laserem naczynka wypełnionego krwinkami czerwonymi, powstające wówczas mikrozapalenie doprowadza do zwłóknienia i zaniku naczynka.


Używane w tej metodzie lasery mają różną długość fali świetlnej i co za tym idzie różne powinowactwo do wody i hemoglobiny.


Efekt który uzyskujemy w każdym przypadku jest jednak taki sam i polega na zniszczeniu wewnętrznej warstwy naczynia krwionośnego co prowadzi do jego zwłóknienia i zaniku


 


Operowanie żylakówŻylaki kończyn dolnych są chorobą dotyczącą ponad połowy społeczeństwa. Nie stanowią jedynie problemu kosmetycznego, ale przede wszystkim problem zdrowotny. Nawet niewielkie zmiany widoczne na skórze – na zewnątrz, mogą okazać się pierwszym sygnałem uszkodzeń układu żylnego. Uczucie ciężkich nóg, ból, zmiany skórne, przebarwienia, długo i źle gojące się owrzodzenia to typowe kolejno postępujące po sobie objawy niewydolności żylnej kończyn dolnych. Badanie USG doppler jest podstawą diagnostyki, pokazuje zaawansowanie choroby i decyduje o dalszym sposobie leczenia.


Zabieg usunięcia żylaków polega na wyeliminowaniu wszystkich widocznych zmienionych żył, oraz tych które uległy przemianie chorobowej a nie są dostrzegalne.


CENNIK:

Opis zabiegu
Cena
 
Konsultacja chirurgiczna
80,00
 
Konsultacja dermatologiczna
100,00
 
Konsultacja estetyczna
bezpłatnie
 
Vaser Lipo Liposukcja ultradzwiękowa  
Brzuch
5500,00
 
Vaser Lipo HD brzuch 6500,00  
Vaser Lipo HD brzuch+talia 10000,00  
Vaser Lipo HD brzuch + talia+ klatka piersiowa 12500,00  
Talia
4000,00
 
Uda wewnętrzne
4000,00
 
Uda zewnętrzne
4500,00
 
Kolana
3000,00
 
Plecy
3500,00
 
Ramiona
3000,00
 
Ginekomastia tłuszczowa
3500,00
 
Ginekomastia gruczołowa
2500,00
 
Ginekomastia tłuszczowa + gruczołowa
5000,00
 
Podbródek
2000,00
 
Podbródek+tzw.Chomiki
3000,00
 
Przeszczep tkanki tłuszczowej do piersi
3000,00
 
Znieczulenie dożylne (sedacja+analgezja)
600,00
 
Body Jet liposukcja wspomagana strumieniem wody  
Brzuch
5500,00
 
Talia
4000,00
 
Uda wewnętrzne
4000,00
 
Uda zewnętrzne
4500,00
 
Kolana
3000,00
 
Plecy
3500,00
 
Ramiona
3000,00
 
Ginekomastia tłuszczowa
3500,00
 
Ginekomastia gruczołowa
2500,00
 
Ginekomastia tłuszczowa + gruczołowa
5000,00
 
Podbródek
2000,00
 
Podbródek+tzw.Chomiki
3000,00
 
Przeszczep tkanki tłuszczowej do piersi
3000,00
 
Znieczulenie dożylne (sedacja+analgezja)
600,00
 
NIL liposukcja infradzwiękowa  
Brzuch
5500,00
 
Talia
4000,00
 
Uda wewnętrzne
4000,00
 
Uda zewnętrzne
4500,00
 
Kolana
3000,00
 
Plecy
3500,00
 
Ramiona
3000,00
 
Ginekomastia tłuszczowa
3500,00
 
Ginekomastia gruczołowa
2500,00
 
Ginekomastia tłuszczowa + gruczołowa
5000,00
 
Podbródek
2000,00
 
Podbródek+tzw.Chomiki
3000,00
 
Przeszczep tkanki tłuszczowej do piersi
3000,00
 
Znieczulenie dożylne (sedacja+analgezja)
600,00
 
Liposukcja laserowa  
Brzuch
5500,00
 
Talia
4000,00
 
Uda wewnętrzne
4000,00
 
Uda zewnętrzne
4500,00
 
Kolana
3000,00
 
Plecy
3500,00
 
Ramiona
3000,00
 
Ginekomastia tłuszczowa
3500,00
 
Ginekomastia gruczołowa
2500,00
 
Ginekomastia tłuszczowa + gruczołowa
5000,00
 
Podbródek
2000,00
 
Podbródek+tzw.Chomiki
3000,00
 
Przeszczep tkanki tłuszczowej do piersi
3000,00
 
Znieczulenie dożylne (sedacja+analgezja)
600,00
 
Liposukcja  
Brzuch
5500,00
 
Talia
4000,00
 
Uda wewnętrzne
4000,00
 
Uda zewnętrzne
4500,00
 
Kolana
3000,00
 
Plecy
3500,00
 
Ramiona
3000,00
 
Ginekomastia tłuszczowa
3500,00
 
Ginekomastia gruczołowa
2500,00
 
Ginekomastia tłuszczowa + gruczołowa
5000,00
 
Podbródek
2000,00
 
Podbródek+tzw.Chomiki
3000,00
 
Przeszczep tkanki tłuszczowej do piersi
3000,00
 
Znieczulenie dożylne (sedacja+analgezja) 600,00

 

Do każdego zabiegu doliczana jest kwota 100 zł (leki), 350 zł (ubranko pozabiegowe) i 600 zł (anestezjolog)

 

Żylaki 1 noga    2500  PLN

Żylaki 2 nogi     5000  PLN

USG                 150    PLN

Leki                 100    PLNNASI LEKARZE:NASZE CERTYFIKATY:Liczba odsłon: 41723

 
Dodano: 1.06.2014 - 13:41     Dodał: adriana
Z przyjemnoscia moge polecic dr Kłosa www.kriocentrum.com rewelacyjnie operuje
żylaki z świetnym efektem kosmetycznym
 
Dodaj komentarz placówki:
adresy IP komentujących są rejestrowane


Twój nick:
Kod z obrazka:    

*) wszystkie pola są wymagane
Dodaj >         Wyczyść >