Centrum Chirurgii Plastycznej

« poprzedni

zdjęcia placówki:
Centrum Chirurgii Plastycznej

Nazwa: Centrum Chirurgii Plastycznej
Ulica Czerniakowska 178 a
Miasto 00-440 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: 721 901 500
www: www.healthpoland.pl/
e-mail: info@drgrzesiak.pl
  Mówimy w językach: polski     angielski     rosyjski     francuski    


OFERTA PLACÓWKI::


 Dr Monika Jachna-Grzesiak jest chirurgiem plastycznym II stopnia, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) od 1998 roku oraz Międzynarodowych Towarzystw Chirurgii Estetycznej: IPRAS. Od 01.2012 dr Grzesiak zostala wybrana do ASAPS /Amerykanskie Towarzystwo Chirugii Plastycznej i EstetycznejOd 20 lat zajmuje się dziedziną chirurgii plastycznej, liczne dyplomy świadczą o przygotowaniu do prowadzenia Centrum na najwyższym poziomie wiedzy w zakresie chirurgii plastycznej i estetycznej.Dr Grzesiak specjalizuje się w operacjach nosa i trudnych rekonstrukcjach nosa.
Wykonuje przeszczep tłuszczu pod oczy w trakcie operacji powiek górnych i dolnych.Najczęściej wykonuje mało inwazyjny lifting twarzy i szyi, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.
Współpracuje z dietetykiem wykonując liposukcję brzucha i pleców, wspomagając odchudzanie Pacjenta.Technika liposukcji Dr Grzesiak pozwala na rekonwalescencję w ciągu 14 dni, a plastyka brzucha, którą wykonuje, umożliwia kobietom po przebytych ciążach powrót do estetycznego wyglądu.
W trudnych przypadkach powiększenia piersi Dr Grzesiak proponuje skomplikowane techniki podniesienia piersi z wymianą implantów i pozostawieniem pionowej blizny na piersi.Dla młodych Pacjentów Dr Grzesiak opracowała proste zabiegi kosmetyczne i masaże, dla skóry suchej lub trądzikowej, które przedłużają młodość i przesuwają operacje chirurgii plastycznej w czasie.
Hydrabrazja jest jej ulubioną techniką dodawaną do przygotowania skóry przed i po zabiegach chirurgii plastycznej.Dr Grzesiak wykonuje rekonstrukcje piersi dla kobiet po odjęciu piersi – mastektomii, dla kobiet po radio i chemioterapii.
Osoby te kwalifikują się do zabiegu, ponieważ komórki macierzyste tłuszczu odżywiają skórę i umożliwiają jej regeneracjęDla kobiet po częściowym usunięciu piersi z powodu guzków.
Osoby te również mogą poprawić swój wygląd, gdyż powstałe zagłębienia w piersi można uzupełnić własnym tłuszczemDla kobiet, które chcą powiększyć piersi z rozmiaru A do B, C lub D
Dr Grzesiak wykonuje przeszczep tłuszczu do biustu od 10 lat według technik dr Colemana z Kliniki w Nowym Jorku i Dr Khouri z Miami Breast Center.
Dr Grzesiak uzyskuje autogenną tkankę tłuszczową (własny tłuszcz) z różnych okolic (tam gdzie on się gromadzi w nadmiarze) - zabieg ten nazywamy lipomodellingiem.


Po zabiegu mamy krótki czas rekonwalescencji 7-10 dni. Skutkiem ubocznym są sińce w okolicy pobrania tłuszczu i lekkie obrzęki.Samo wstrzykiwanie pobranego tłuszczu następuje cienkimi kaniulami nie powodującymi żadnych blizn.


Mało inwazyjna technika, a jednak bardzo skuteczna i efektywna.


Tłuszcz wstrzykuje się 2 razy w odstępach 3 m-cy.
ZABIEGI:

Zabiegi chirurgiczne • Lipofiling/ Lifting twarzy i szyi

 • Lifting czoła i brwi

 • Plastyka nosa

 • Plastyka powiek
 • Liposukcja

 • Podniesienie piersi 
 • Powiększenie piersi  
 • Zmniejszenie piersi

 • Plastyka brzucha

 • Odstające uszy

 • Implant brody


 


   


Zabiegi estetyczne • Powiększenie ust Botox
 • Kwas Hialuronowy
 • Przeszczep tłuszczu

 • Regeneris, GPS III

 • Mezoterapia
 • Hydrabrazja,

 • Kosmetyka 
 • Aquamid,Sculptra

 • Przedłużanie rzęs

 • Peeling

 • Dermabrazja Laserowa

 • Wypełnianie tłuszczem 


Zabieg estetyczny powiększenia pośladków:


Powiększenie pośladków wykonujemy poprzez wstrzykiwanie tkanki tłuszczowej zwanej lipomodelingiem lub kwasu hialuronowego /Macrolane/.Tkanka tłuszczowa jest pobierana z brzucha, boczków lub ud Pacjenta i po przygotowaniu komórek tłuszczowych i komórek macierzystych wraca w inne miejsce ciała jako przeszczep własnej tkanki. Tłuszcz w pośladkach lub piersiach pozostaje na resztę życia przy braku spadku wagi ciała. Można powiększać pośladki i piersi od 150ml do 500 ml jednorazowo.Zabieg powiększania pośladków przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej wybierają kobiety, które preferują naturalny wypełniacz jakim są komórki tłuszczowe.


Dużą zaletą tej metody jest fakt, iż po wstrzyknięciu tkanki tłuszczowej uprzednio pobranej z wyżej wymienionych partii ciała, jest niewątpliwie to, że po zabiegu nie pojawią się blizny. Wadą natomiast może być czas potrzebny do rekonwalescencji, trwa on około jednego miesiąca.
Modelowanie pośladków poprzez wstrzyknięcie odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego /Macrolane/, niesie za sobą wiele korzyści. Główną zaletą jest to, że nie ma tutaj czasu potrzebnego na rekonwalescencję, gdyż zabieg ten jest mało inwazyjny obywa się poprzez iniekcję.


  


Obecnie powiększanie pośladków z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej jest najbardziej rozpowszechnioną metodą a przede wszystkim w pełni bezpieczną. Efekt zabiegu jest całkowicie naturalny i trwały

CENNIK:

Twarz

Lifiting twarzy i szyi 8000 - 12000zł
Plastyka szyi 3000zł
Liposukcja szyi 3000zł
Lifting skroniowy 8000zł
Lifting czoła i brwi 5000 - 8000zł
Implant brody 5000zł
Nos chrzęstny 6000zł
Nos chrzęstno-kostny 9000zł
Przegroda nosa 4000zł
Przeszczep tłuszczu na twarz, piersi, pośladki 4000 - 10000zł
Powieki górne 4000zł
Powieki dolne 4000zł
Odstające uszy 3500zł
Zmniejszenie uszu 3000zł
Zmniejszenie płatków uszu 2000zł
Usuwanie zmarszczek  
Botulina Allergan 800zł
Kwas Polimlekowy 1400zł
Powięszkanie ust  
Kwas Hialuronowy 1000zł
Aquamid 1600zł
Dermabrazja skóry 6000zł
Hydrabrazja 250zł
Peeling skóry 600zł
Zabieg na przebarwienia 800zł
Mezoterapia głowy, twarzy, szyi, rąk 800zł

 

Piersi

 

Powiększenie piersi z implantami 10000 - 14000zł
Podniesienie piersi 12000zł
Zmniejszenie piersi 12000zł
Ginekomastia, liposukcja piersi 4000 - 6000zł
Wymiana implantów piersiowych 10000zł
System BRAVA 5000 zł

 

Modelowanie ciała

 

Plastyka brzucha 8000 - 12000zł
Liposukcja brzucha 6000zł
Liposukcja pleców 4000zł
Liposukcja ud zewnętrznych i pośladków 4000zł
Liposukcja ud wewnętrznych 4000zł
Liposukcja kolan 2000zł
Liposukcja łydek 4000zł
Liposukcja ramion 4000zł
Lifting ramion 6000zł
Lifting ud 6000zł

 

Inne w znieczuleniu miejscowym

 

Zmniejszenie warg sromowych - labioplastyka 4000zł
Operacja ręki 2000 - 4000zł
Usunięcie tatuażu 4000 - 6000zł
Usunięcie guzka, tłuszczaka, kaszaka 300 - 800zł
Usunięcie znamienia 300zł
Usunięcie blizny 2000zł


NASI LEKARZE:NASZE CERTYFIKATY:Liczba odsłon: 15650

 
Dodano: 28.02.2014 - 19:44     Dodał: Lidia
Dzień dobry
Bardzo proszę o informację, czy wykonujecie Państwo zabieg likwidacji sińców pod oczami poprzez wypełnienie własnym tłuszczem. Czy taki zabieg daje dobre efekty? Czy istnieją jakieś zagrożenia? Jaki jest koszt opisanego zabiegu?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Lidia Dubniewska
 
Dodano: 15.03.2014 - 11:20     Dodał: healthpoland
Zabieg jest prosty, trwa około 45 minut i wykonywany jest w znieczuleniu dożylnym (pacjent śpi w trakcie zabiegu). Po 2 godzinach po wykonaniu zabiegu pacjent może iść do domu.

Przez 3 dni na twarzy musi nosić specjalne brązowe plastry. Po zabiegu nie ma blizn na twarzy, gdyż technika ta polega na wstrzyknięciu tłuszczu cienkimi kaniulami (rurkami). Szwy pozostają przez 7 dni na pępku lub po wewnętrznej stronie kolana, skąd często pobiera się tłuszcz.

Ta procedura jest szybkim i efektywnym zabiegiem odmładzającym. Pacjenci chętnie wracają po 5 latach na następne wstrzyknięcie tłuszczu i utrzymują w ten sposób ciągle młody wygląd twarzy.
 
Dodano: 15.03.2014 - 12:15     Dodał: Patrycja
Patrycja

Bardzo polecam Klinike Chirurgi Plastycznej Dr.Grzesiak
W kwietniu 2012 roku zrobilam u Dr. Grzesiak zabieg powiekszenia i podniesienia piersi,z wstawieniem impiantow. Naprawde super robota! Doktor Grzesiak jest bardzo dobrym fachowcem,umie dobrze doradzic i rozumie doskonale nasze potrzeby i oczekiwania. Jestem naprawde bardzo zadowolona i dziekuje Pani Doktor i calej ekipie kliniki.

Serdecznie pozdrawiam
Patrycja
 
Dodano: 17.05.2014 - 18:07     Dodał: Agata
Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona podczas pierwszej wizyty w klinice podejściem P.Dr.Grzesiak do Pacjenta. Jej zaangażowanie w potrzeby Pacjentów, pomoc w podejmowaniu niepewnych decyzji, jej subtelność( uroda), inteligencja, wiedza, która przyciąga nawet niezdecydowanych do zaproponowanych zabiegów w udoskonaleniu urody.

Dlatego chciałabym bardzo szczerze i serdecznie podziękować P. Monice Grzesiak za profesjonalne podchodzenie do Pacjenta.

Jednocześnie zachwycona byłam wspaniałą opieką podczas pobytu w Klinice po zabiegu i tą drogą chciałabym serdecznie i gorąco podziękować całemu personelowi zatrudnionemu w/w Klinice.
 
Dodaj komentarz placówki:
adresy IP komentujących są rejestrowane


Twój nick:
Kod z obrazka:    

*) wszystkie pola są wymagane
Dodaj >         Wyczyść >