Medical Margaret Spa

następny »

zdjęcia placówki:
Medical Margaret Spa

Nazwa: Medical Margaret Spa
Ulica Prądzyńskiego 103a
Miasto 93-466 Łódż
województwo: łódzkie
telefon: 426831268
e-mail: biuro@margaret-spa.pl
  Mówimy w językach: polski     angielski     niemiecki     rosyjski     norweski    


OFERTA PLACÓWKI::

Margaret Spa & Wellness jest pierwszym w centralnej Polsce day spa z 12 letnim doświdczeniem. Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej i kosmetologii.


Margaret Spa & Wellness to oaza spokoju wśród wielkomiejskiego zgiełku, gdzie każdy może zregenerować swoje ciało oraz umysł, a także poddać się innowacyjnym zabiegom pielęgnacyjno-wyszczuplającym i upiększającym.


Mamy 12-letnie doświadczenie w branży i jesteśmy pierwszym w Polsce licencjonowanym ośrodkiem SPA w Polsce, który zajmował się wyszczuplaniem, sylwetką, ujędrnianiem, likwidacją cellulitu metodą Dr Wayergansa.


Margaret Spa and Wellness świadczy swoim klientom usługi najwyższej jakości dopasowując indywidualnie zabiegi do wieku i kondycji pacjenta. W atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego, naturalnego piaskowca goście mogą odprężyć się psychicznie i fizycznie.


Skorzystać z basenu, sauny fińskiej, sauny tureckiej, pokoju relaksującego, masaży wodnych, sali ćwiczeń, fitnessu, aerobiku w wodzie, gabinetów kosmetycznych i lekarskich oraz specjalistycznego programu Margaret: tylko u nas taniec w wodzie... Stworzyliśmy dla Państwa miejsce gdzie uwolnicie się od codziennego stresu. Wykorzystaliśmy najnowsza wiedzę z dziedziny Kosmetologii i Wellness.


Będziecie mogli skorzystać Państwo z konsultacji z lekarzami: medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, dermatologii, chirurgii onkologicznej i gastroenterologii.


U nas będziecie mogli Państwo spotkać się w gronie przyjaciół, zorganizować swoje imieniny, spełnimy Państwa życzenie przy dobrej muzyce i lekkostrawnym menu.


Opuszczając nasz obiekt będziecie Państwo czuć się młodziej, piękniej i będzie Wam towarzyszyło uczucie lekkości oraz zwiększonej własnej wartości.Liczba odsłon: 8846

 
Dodaj komentarz placówki:
adresy IP komentujących są rejestrowane


Twój nick:
Kod z obrazka:    

*) wszystkie pola są wymagane
Dodaj >         Wyczyść >