Wycieczki medyczne do Polski

Zapraszamy Państwa do Polski w ramach turystyki medycznej , podczas której zaproponujemy skorzystanie z leczenia w renomowanych , sprawdzonych i certyfikowanych szpitalach i klinikach medycznych, oferujących zabiegi z zakresu operacji plastycznych, medycyny estetycznej, okulistyki, stomatologii, leczenia sanatoryjnego, rehabilitacji leczniczej, ortopedii, leczenia niepłodności i wiele innych specjalizacji

 


Zapraszamy Państwa do Polski w ramach turystyki medycznej , podczas której zaproponujemy skorzystanie z leczenia w renomowanych , sprawdzonych i certyfikowanych szpitalach i klinikach medycznych, oferujących zabiegi z zakresu operacji plastycznych, medycyny estetycznej, okulistyki, stomatologii, leczenia sanatoryjnego, rehabilitacji leczniczej, ortopedii, leczenia niepłodności i wiele innych specjalizacji...

 

Co zyskuję decydujac się na leczenie z HealthPoland.pl w Polsce?

-oszczędność pieniędzy
-porównywalną lub lepszą jakość opieki lekarskiej
-dogodne terminy przyjęć i szybszy dostęp do usług


Nowoczesne kliniki stomatologiczne mieszczące się w Łodzi w samym centrum miasta,które zapewniają  usługi na najwyższym światowym poziomie z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Dbamy o to, aby wizyty naszych Pacjentów przebiegały w komfortowych warunkach i spokojnej atmosferze.

Stworzyliśmy warunki do przeprowadzania zabiegów w znieczuleniu ogólnym, a także dostosowaliśmy gabinety do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.

 

 Stomatolog w Łodzi

 

 

Kliniki stomatologiczne w Krakowie

 

 

 

 Centrum stomatologii estetycznej w Krakowie

 

 

Medycyna estetyczna w Poznaniu

Nasze kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii w Poznaniu oferują najnowsze zabiegi

 • kosmetologii i medycyny estetycznej: intraceuticals, mezoterapia, environ i inne
 • Usuwanie zmarszczek, cellulit, botox
 • Body Jet ,depilację laserową
 • Ostrzykiwanie blizn, bliznowców-Leczenie żylaków, żyłek, pajączków kończyn dolnych
 • Odmładzanie i rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • Nawilżanie skóry twarzy, szyi i dekoltu (Soft Lifting)
 • Wypełnianie zmarszczek, bruzd, zagłębień
 • Modelowanie twarzy-Usuwanie tłuszczaków
 • Modelowanie sylwetki ciała-Usuwanie tkanki tłuszczowej

 

 

Zaproponujemy innowacyjne rozwiązania dla Twojej urody

Zaprosimy Państwa na bezpłatną konsultację!

Poznasz metody małoinwazyjne, bezbolesne i najbardziej skuteczne.

Dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań!

 

 

 

Centrum Chirurgii Plastycznej w Warszawie


Od 20 lat zajmuje się dziedziną chirurgii plastycznej, liczne dyplomy świadczą o przygotowaniu do prowadzenia Centrum na najwyższym poziomie wiedzy w zakresie chirurgii plastycznej i estetycznej.

 

Specjalizuje się w operacjach nosa i trudnych rekonstrukcjach nosa.
Wykonuje przeszczep tłuszczu pod oczy w trakcie operacji powiek górnych i dolnych.


Najczęściej wykonuje mało inwazyjny lifting twarzy i szyi, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.


Współpracuje z dietetykiem wykonując liposukcję brzucha i pleców, wspomagając odchudzanie Pacjenta.

 

Oferta naszej kliniki obejmuje:


Zabiegi chirurgiczne

 • Lipofiling/ Lifting twarzy i szyi
 • Lifting czoła i brwi
 • Plastyka nosa
 • Plastyka powiek
 • Liposukcja
 • Zmniejszenie piersi
 • Plastyka brzucha
 • Odstające uszy
 • Implant brody
 • Powiększenie piersi
 • Podniesienie piersi
 • Powiększanie pośladków

 

Zabiegi estetyczne

 • Powiększenie ust Botox
 • Kwas Hialuronowy
 • Przeszczep tłuszczu
 • Regeneris, GPS III
 • Mezoterapia
 • Hydrabrazja,
 • Aquamid,Sculptra
 • Przedłużanie rzęs
 • Peeling
 • Dermabrazja Laserowa
 • Wypełnianie tłuszczem

 

Zabieg wypełniania własnym tłuszczem

 

Efekty zabiegów odmładzających

 

 

 

 

Medycyna Estetyczna i Chirurgia Ogólna

 

Klinika Chirurugii Ogólnej i Medycyny Estetycznej, w której znajdziecie Państwo dobrze wyposażone gabinety medyczne, profesjonalną salę zabiegową oraz przytulne i nastrojowe gabinety kosmetyczne.

 

 

 

W naszej Klinice są one przeprowadzane przez chirurgów, otrzymujecie Państwo produkt najwyższej jakości. Nasi pracownicy stale szkolą się, podnosząc swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej służyć Państwu swoją fachowością, radą i szeroko pojętym zrozumieniem.

 

 

Całość wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny.

 

W naszej Klinice możemy zaproponować 8 rodzajów zabiegów liposukcji indywidualnie ukierunkowanych na potrzeby pacjentów!


Oferujemy ponadto Leczenie i operacje żylakówSpecjalistyczne Centrum Medyczne

 

Nasze Centrum Medyczne oferuje leczenie szpitalne począwszy od diagnostyki przedoperacyjnej, poprzez zabiegi i operacje, aż do opieki pooperacyjnej, gwarantującej osiągnięcie pełnego efektu leczniczego.

 

Proponujemy Państwu usługi medyczne na europejskim poziomie. Dzięki Państwa zaufaniu konsultacje, badania i zabiegi medyczne przeprowadzamy już od 2001 roku.

 

 

 

 

 

Doświadczeni chirurdzy, nowoczesne zarządzanie, innowacyjne techniki operacyjne oraz sprzęt medyczny, a przede wszystkim serdeczne podejście do pacjenta - to to co nas wyróżnia.

 

Zaufało nam już ponad 100.000 tys. pacjentów!!

 

 

Za główny cel postawiliśmy sobie zapewnienie, że świadczone przez nas usługi medyczne spełniają potrzeby i wymagania pacjentów.

 

Dlatego też na bieżąco monitorujemy satysfakcję leczonych u nas osób. Doskonałe wyniki przeprowadzonych ankiet utwierdzają nas w przekonaniu, że nasze starania są przez Państwa doceniane. Jest to dla nas najwyższe wyróżnienie!

 

Nasza oferta
- okulistyka,
- ortopedia,
- chirurgia ręki,
- rehabilitacja i fizjoterapia,
- USG narządu ruchu oraz jamy brzusznej,
- laryngologia,
- chirurgia ogólna,
- neurolog,
- interna,
- konsultacje implantologiczne,
- badania laboratoryjne

 

 

Zabieg artroskopii kolana


Zabieg laserowej korekcji wzroku


Centrum rehabilitacji


Pomożemy w zorganizowaniu podróży i pobytu na czas zabiegu, zapewnimy osobistego opiekuna i ustalimy termin państwa zabiegu.

 

Konkurencyjne i atrakcyjne ceny, krótki czas oczekiwania na zabiegi oraz wysoka jakość usług w przypadku stomatologów, chirurgów plastycznych, ortopedów i chirurgów specjalizujących się w okulistyce to dodatkowe atuty, dla których warto wybrać Polskę jako destynację na poprawienie swojego stanu zdrowia.

 

Polska znajduje się wśród krajów, gdzie najtańsze jest leczenie stomatologiczne a ceny leczenia profilaktycznego w porównaniu z innymi krajami są nawet o 30-50 % niższe!

 

 

Poziom usług w tych ośrodkach niczym nie odbiega od ofert renomowanych klinik w innych krajach europejskich. Zachęcające są ceny zabiegów w Polsce o wiele tańsze niż na Zachodzie.

 

Założenie plomby kosztuje u polskiego stomatologa to koszt 120 zł (30 €), to aż trzy razy taniej niż w Anglii!

 

Za korektę Państwa wzroku okulista w Polsce proponuje ok. 3 tys. Zł (700 €)

 

Operacja by-passów wyceniana jest w Polsce na 12 tys. Zł (4000 €).

 

Powiększanie piersi w polskim gabinecie chirurgii plastycznej to wydatek od 2500 €,.

 

 

 

W przypadku zdecydowania się na leczenie w Polsce, oszczędzacie Państwo przeciętnie od 3000 do 5000 tys. € !!


Turystyka medyczna w Polsce rozwija się bardzo szybko o czym świadczy wciąż zwiększająca się liczba korzystających z naszych usług, zagranicznych klientów.

 

 

 

Warto też wspomnieć, iż stomatolodzy z Niemiec, Anglii czy też Włoch wykorzystują te same materiały, implanty oraz pracują na takim samym sprzęcie oraz w identycznych warunkach co ich polscy lekarze.

 

 

Turystyka medyczna w Polsce rozwija się bardzo szybko o czym świadczy wciąż zwiększająca się liczba odwiedzających nas naszych zagranicznych klientów.Do Polski przyjeżdża coraz więcej obcokrajowców , którzy chcą leczyć się w naszych szpitalach i, którzy uważają, że polska służba zdrowia to wysoko wykwalifikowani specjaliści, a koszty większości wykonywanych u nas zabiegów są o wiele niższe niż w ich ojczystym kraju.

 

Według opinii Niemców, Austriaków czy też Anglików, nasi polscy lekarze, to kadra profesjonalnie przygotowanych do swojej pracy ludzi, na których wiedzę liczą podczas leczenia w Polsce.

 

 

 

Konkurencyjne i atrakcyjne ceny, krótki czas oczekiwania na zabiegi oraz wysoka jakość usług w przypadku stomatologów, chirurgów plastycznych, ortopedów i chirurgów specjalizujących się w okulistyce to decydujące atuty ,którymi kierują się obcokrajowcy przy wyborze Polski jako destynacji na poprawienie swojego zdrowia…

 

Odwiedzjący nas pacjenci najchętniej korzystają z zabiegów w takich specjalizacjach jak stomatolog, chirurg plastyczny, a ostatnio nawet okulista. Swojego stomatologa w Polsce posiada już wielu mieszkańców Wysp Brytyjskich, Niemiec czy Skandynawii.

 

 

Gabinety lekarskie w Polsce przeżywają oblężenie Duńczyków, Brytyjczyków, Francuzów, mieszkańców Skandynawii i Niemców, którzy w polskich gabinetach szukają oszczędności.

 

Coraz częstszymi pacjentami stają się też Amerykanie, gdzie np. leczenie implantologiczne jest nawet o 70 proc. droższe niż w Polsce.

 

Polska znalazła się wśród krajów, gdzie najtańsze jest leczenie stomatologiczne a ceny leczenia profilaktycznego w porównaniu z innymi krajami są nawet o 30-50 proc. niższe!

 

Najwięcej pacjentów decydujących się na leczenie w Polsce pochodzi z Niemiec, UK, Szwecji, Danii, Włoch oraz Belgii gdzie koszty leczenia są średnio o 30-40 proc. wyższe niż w naszym kraju...

 

Do najpopularniejszych usług, z których korzystają obcokrajowcy, należą kompleksowe badania i zabiegi z zakresu stomatologii , medycyny estetycznej, laryngologii, ortopedii oraz okulistyki.


 


 

Jesteś zainteresowany wycieczką do Polski celem leczenia a przy okazji chciałbyś zwiedzić nasz kraj oferujący tak wiele atrakcji dla każdego turysty?


 • Przyjedż do Polski i skorzystaj z naszej bogatej oferty zabiegów i pakietów medycznych, które przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie!
 • Podczas  pierwszego kontaktu z HealthPoland.pl uzyskasz informacje od naszego opiekuna , który pomoże ustalić twój plan pobytu i zorganizuje leczenie.
 • Zapewnimy ci transport z lotniska,pomożemy zarezerwować pokój w hotelu dla Ciebie i osoby towarzyszącej w jednym ze współpracujących z nami hoteli.
 • Zaproponujemy ci liczne atrakcje turystyczne oraz zadbamy o czas wolny w okresie rekonwalescencji po zabiegu jak np.zwiedzanie miasta i okolic,poznanie kulinarnych smaków i wiele innych!

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?


Wypełnij formularz - i w zasadzie to wszystko co powinienes zrobić.

My skontaktujemy się z Tobą i ustalimyy indywidualny program twojego pobytu.