Dla pacjenta

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z leczenia w najlepszych klinikach, pod opieką profesjonalnie przygotowanych do swojej profesji lekarzy specjalistów w Polsce!
Szereg atutów decydujących o korzyściach wynikających z wybrania naszej oferty wynika z faktu,iż:

 

 • Zabiegi wykonywane są przez doświadczonych lekarzy specjalistów w warunkach szpitalnych, w nowoczesnych,doskonale wyposażonych  salach operacyjnych z 24h opieką lekarsko-pielęgniarską
 • Naszym pacjentom oferujemy szereg innowacyjnych technik zabiegowych wykorzystywanych w nowoczesnych wnętrzach przez wysoce wyspecjalizowany personel medyczny
 • Specjalistyczna terapia wszelkiego rodzaju chorób i schorzeń
 • Ponadto oferujemy Państwu bezpłatne konsultacje (wybrane specjalizacje) z naszymi lekarzami,którzy zawsze chętnie udziela fachowej i rzeczowej porady medycznej,ustalą plan leczenia i poinformują o wszystkich aspektach medycznychU nas pacjent uzyskuje dostęp do najlepszych specjalistów!


 

 

Rejestracja telefoniczna do lekarzy specjalistówCzynna: Pon.- Pt.-9.0020.00,

              Sob-9.00-17.00

Oczekujemy na Państwa pod numerami telefonów:

 

(+48) 721 901 500

 

 • Rejestracja  pacjentów przez internet (on-line)

Nowoczesna rejestracja pacjentów przez internet - znany i lubiany sposób rejestracji (24/h)rejestracja@healthpoland.pl.

serwis@healthpoland.pl


 

Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak będzie to możliwe.


 

Informacje dla pacjentów z zagranicy


Zapraszamy Państwa do Polski w ramach turystyki medycznej , podczas której zaproponujemy skorzystanie z leczenia w renomowanych , sprawdzonych i certyfikowanych szpitalach i klinikach medycznych, oferujących zabiegi z zakresu operacji plastycznych, medycyny estetycznej, okulistyki, stomatologii, leczenia sanatoryjnego, rehabilitacji leczniczej, leczenia niepłodności i wiele innych…

 

 

Czekają tu na Państwa polscy lekarze i wykwalifikowani specjaliści -profesjonalnie przygotowani do swojej pracy ludzie, na których wiedzę i doświadczenie można liczyć podczas leczenia w Polsce.

 

 

 

Pomożemy w zorganizowaniu podróży i pobytu na czas zabiegu, zapewnimy osobistego opiekuna i ustalimy termin państwa zabiegu.

 

Konkurencyjne i atrakcyjne ceny, krótki czas oczekiwania na zabiegi oraz wysoka jakość usług w przypadku stomatologów, chirurgów plastycznych, ortopedów i chirurgów specjalizujących się w okulistyce to dodatkowe atuty, dla których warto wybrać Polskę jako destynację na poprawienie swojego stanu zdrowia.

 

Polska znajduje się wśród krajów, gdzie najtańsze jest leczenie stomatologiczne a ceny leczenia profilaktycznego w porównaniu z innymi krajami są nawet o 30-50 % niższe!

 

Poziom usług w tych ośrodkach niczym nie odbiega od ofert renomowanych klinik w innych krajach europejskich. Zachęcające są ceny zabiegów w Polsce o wiele tańsze niż na Zachodzie.

 

 

Założenie plomby kosztuje u polskiego stomatologa to koszt 120 zł (30 €), to aż trzy razy taniej niż w Anglii!

 

Za korektę Państwa wzroku okulista w Polsce proponuje ok. 3 tys. Zł (700 €) Operacja by-passów wyceniana jest w Polsce na 12 tys. Zł (4000 €).

 

Powiększanie piersi w polskim gabinecie chirurgii plastycznej to wydatek od 2500 €,.

 

W przypadku zdecydowania się na leczenie w Polsce, oszczędzacie Państwo przeciętnie od 3000 do 5000 tys. €.


Turystyka medyczna w Polsce rozwija się bardzo szybko o czym świadczy wciąż zwiększająca się liczba korzystających z naszych usług, zagranicznych klientów.

 

Warto też wspomnieć, iż stomatolodzy z Niemiec, Anglii czy też Włoch wykorzystują te same materiały, implanty oraz pracują na takim samym sprzęcie oraz w identycznych warunkach co ich polscy lekarze.

 

 

Polecamy szeroki wachlarz usług i zabiegów medycznych:

 

  • Bezpłatne konsultacje lekarskie
  • badania diagnostyczne
  • zabiegi i profilaktykę m. in. w zakresie badań diagnostycznych i profilaktycznych
  • chirurgii plastycznej (np.modelowanie twarzy i ciała)
  • chirurgia ogólna,
  • medycyna i dermatologia estetyczna,
  • ortopedia,
  • stomatologia (stomatologia zachowawcza, endodoncja, ortodoncja, protetyka, implantologia),
  • okulistyka,
  • laryngologia,
  • kardiologia,
  • urologia,
  • diagnostyka USG,
  • leczenia otyłości,
  • profesjonalna rehabilitacja i wiele innych

 

 

Skorzystaj z naszych porad i zaplanuj krok po kroku swoją wizytę w Polsce!


Wykwalifikowani lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wysoko kompetentny personel medyczny i laboratoryjny, a przy tym fachowy zespół obsługi naszych Pacjentów tworzy kadrę, która zapewni Państwu profesjonalną i rzetelną opiekę zdrowotną na najwyższym światowym poziomie!

 

 

           

Cechuje nas bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, świetna organizacja i życzliwość

 

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona pacjentów, którzy cenią sobie profesjonalne, komfortowe i nowoczesne leczenie w przystępnych cenach!

 

Pomagamy w budowaniu relacji pomiędzy środowiskiem lekarzy a osobami zainteresowanymi usługami medycznymi i turystyką zdrowotną w Polsce!

 

 

Naszymi priorytetami są wysoka jakość usług działania,bezpieczeństwo , zaufanie oraz widoczne i długotrwałe efekty leczenia w naszych klinikach. Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i proponujemy różnorodne możliwości leczenia tak aby odpowiadały one każdemu pacjentowi pod względem medycznym, estetycznym oraz finansowym.

 

Proponujemy naszym pacjentom, kompleksowe leczenie wszystkich nieprawidłowości zdrowotnych,które wymagają natychmiastowego leczenia.

 

Zgodnie z naszym postulatem ,naszą misją jest zapewnienie Państwu kompleksowej obsługi i pomocy podczas wyboru odpowiedniego rodzaju leczenia w zapewnieniu najlepszej kondycji zdrowotnej.

 

Świadczymy kompleksową ofertę usług lecznictwa i turystyki ...

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lecznictwa połączonej z turystyką zdrowotną!

 

Agencja Turystyki Medycznej HealthPoland.pl