Health in Poland

HealthPoland.pl - Agencja turystyki medycznej,zarejestrowana pod numerem REGON:022153471, NIP:6921302561, powstała w celu rozwoju i promocji polskiej turystyki medycznej, której program adresowany jest do pacjentów mieszkających za granicą, poszukujących informacji na temat możliwosći tańszego leczenia w Polsce.

 

HealthPoland.pl pozyskuje klientów (pacjentów) z zagranicy, drogą internetową za pośrednictwem portalu medycznego , prezentując oferty leczenia klinik medycznych współpracujących z nami.

 

HealthPoland.pl / HealthPoland.com to bardzo dobre miejsce na promocję i reklamę marek, swoich usług i produktów z branży medycznej, farmaceutycznej jak i kosmetycznej. Co miesiąc odwiedzają nas internauci z całego świata, którzy poszukują informacji o usługach medycznych i możliwosći leczenia i wypoczynku zdrowotnego w Polsce!

 

 

W ramach stworzonego przedsięwzięcia, skupiamy wokół siebie przedsiębiorstwa z branży medycznej, zainteresowane aktywną prezentacją i eksportem swoich usług na rynki międzynarodowe gwarantując tym samym rzetelne żródło wiedzy na ten temat.

 

Stanowiąc doskonałą platformę do promocji najbardziej wyjątkowych produktów i usług medycznych , przyczynimy się do ich wyróżnienia na tle światowej konkurencji, dotarcia do licznego grona odbiorców i zdobycia nowych klientów, gwarantując przy tym najwyższy pakiet usług

 

Nasza misja:


  • Integracja środowiska lekarzy ze środowiskiem pacjentów, zamierzających korzystać z nowoczesnych i profesjonalnych technik leczenia w Polsce za pośrednictwem placówek i ośrodków medycznych oferujących takie usługi !
  • Zaangażowanie i uczestnictwo w rozwoju polskiej branży medyczno-turystycznej poprzez promocję placówek i firm medycznych działających w Polsce na arenie międzynarodowej
  • Rozwijanie szeroko pojętej współpracy z odpowiednimi podmiotami działającymi w branżach turystyczno-medycznych w kraju i za granicą, poszukającymi nowych rozwiązań dla rozwoju swoich ośrodków, tworząc tym samym dominujący i rozpoznawalny w skali ogólnokrajowej podmiot.
  • Swiadczenie kompleksowych świadczeń usług turystyki medycznej przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod i innowacyjnych technologii.
  • Tworzenie przejrzystego strumienia przepływu informacji i centralnej bazy wiedzy o placówkach i ośrodkach medycznych w Polsce dla osób z zagranicy,poszukujących takiego rodzaju informacji

 

Agencja Turystyki Medycznej

HealthPoland.pl