Współpraca

Dlaczego warto współpracować z HealthPoland.pl...Korzyści współpracy z HealthPoland.pl


  • Profesjonalna prezentacja oferty twojej kliniki
  • Gwarancja pozyskania dużej ilości pacjentów i potencjalnych klientów
  • Klarowny model współpracy oparty na modelu prowizyjnymLiczne odwiedziny pacjentów i klientów z całego świata
  • Profesjonalną obsługa zapytań kierowanych przez zainteresowanych pacjentów
  • Oszczędzamy twój czas-my zajmujemy się rejestracją twoich pacjentów a ty zajmujesz sie ich leczeniem!
  • Nieoceniona pomoc w prowadzeniu gabinetu lekarskiego-HealthPoland.pl zapewnia kompleksową obsługę twoich pacjentów

 

 Obecność kliniki na stronach portalu HEALTHPOLAND.PL / HEALTHPOLAND.COM  to doskonała promocja i szansa na bezpośrednie dotarcie do Państwa klientów w Polsce i na całym świecie!

 

Doskonale wypozycjonowanie i zorientowanie na jasno określonego - wartościowego odbiorcę, decyduje o tym,że brak tutaj jest przypadkowych odwiedzających-wszyscy stawiają określone cele.

 

Profesjonalną prezentację firmy można w prosty sposób zamieścić konaktując się z nami....

 

 

Agencja Turystyki Medycznej HealthPoland.pl, koncentruje swoją działalność na rozwoju i promocji polskiej turystyki medycznej, opierając ją na tworzeniu aktywnej sieci współpracy z najlepszymi centrami i towarzystwami medycznymi działającymi w obszarach branży medycznej w Polsce, prezentując ich pełny zakres usług leczniczych i pakietów medycznych-to wszystko dostarczamy twoim klientom na całym świecie!


Wykorzystaj potencjał internetu!

Oferta turystyki medycznej w Polsce, a tym samym klinik medycznych obecnych w naszym portalu, dostępna jest w internecie na najwyższych pozycjach w popularnych wyszukiwarkach internetowych, które pomagają dotrzeć  do osób poszukujących informacji na temat korzystnych warunków leczenia i zabiegów medycznych w Polsce.

Według naszych statystyk około 90% internautów odwiedzających nas, wykorzystuje właśnie ten rodzaj przekazu czyli poprzez internet!

 

 

 

Promuj swoją klinikę na arenie międzynarodowej!

Obecność twojej kliniki w portalu HealthPoland.pl to prestiżowa i kompleksowa promocja firmy oraz gwarancja dotarcia do twoich pacjentów zainteresowanych wykonaniem zabiegu w twojej klinice!!

 

HealthPoland.pl daje Ci największy zasięg w sieci, poprzez coraz doskonalsze pozycje w popularnych wyszukiwarkach internetowych!- dzięki temu Twoja oferta dociera do szerokiego grona twoich potencjalnych pacjentów!

 

 

 

Już od chwili rozpoczęcia działalnosci, portal HealthPoland.pl notuje najwyższy wzrost zainteresowania wśród obcokrajowców poszukujących informacji na temat leczenia w Polsce.

Przeważnie na odwiedziny zainteresowanego klienta trzeba czekać aż do wypromowania strony www. Międzynarodowy zasięg jaki daje HealthPoland.pl gwarantuje wysoką oglądalność Twojej oferty.

 

W związku z powyższym, zapraszamy do udziału i współpracy szpitale, kliniki medyczne, gabinety lekarskie i ośrodki SPA and Welnessposzukające nowych form rozwoju dla swoich przedsiębiorstw, w celu promocji ,organizacji usług medycznych w Polsce oraz pozyskiwania pacjentów podczas ,których, będziemy mogli zaoferować naszym klientom kompleksowe i najlepsze rozwiązania lecznicze i medyczne, stosowane w naszym kraju.

Usługi medyczne prowadzone w Polsce za sprawą niższych, konkurencyjnych cen, stają się coraz atrakcyjniejsze dla osób mieszkających za granicą, którzy chcą poddać się tańszej operacji czy leczeniu w naszym kraju

 

Dla lekarzy i klinik

Czy są Państwo już zdecydowani na współpracę z Agencją Turystyki Medycznej w celu pozyskiwania pacjentów z kraju i z zagranicy pragnących leczyć się w Państwa klinice? 

 

Najprostszym sposobem jest zarejstrowanie się tutaj

HealthPoland.pl tworzy silną grupę, zrzeszającą specjalistyczne szpitale i kliniki medyczne,który poprzez swoje aktywne działania, promuje i reprezentuje polski sektor turystyki medycznej na arenie międzynarodowej !

 

Nasze rozwiązania marketingowe są tak skonstruowane aby Europa i Świat dowiedziały się o naszej świetnej ofercie dotyczącej przystępnych cen usług medycznych i o profesjonalnej kadrze polskich lekarzy.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją i prosimy o kontakt pod adresem:

serwis@healthpoland.pl

 

Z poważaniem

Agencja Turystyki Medycznej HealthPoland.pl

Health and Treatment solutions in Poland

REGON:022153471 

NIP:6921302561

www.healthpoland.pl

www.healthpoland.com

email: serwis@healthpoland.pl