Usuwanie zmarszczek

Zapraszamy do naszych klinik w Poznaniu,Warszawie i Krakowie,w których zaoferujemy Państwu szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgicznej,odmładzających i poprawiających wygląd!

 

 

Usuwanie rozstępów – mezoterapia igłowa (Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu do zmian leków, które powodują bardzo silną przebudowę i zanik rozstępu. Szczególnie skuteczna w początkowych stadiach rozstępów (metoda z wyboru). W stadiach bardziej zaawansowanych mezoterapia łączona jest z zabiegami laserowymi)

 

Regeneracja skóry (Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi.Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które bardzo silnie pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza)

 

Usuwanie zmarszczek mimicznych twarzy (Zmarszczki powstałe w następstwie nadmiernej mimiki twarzy jak kurze łapki, lwia zmarszczka, czy zmarszczki poprzeczne na czole można łatwo usunąć wstrzykując w mięśnie niewielką ilość toksyny botulinowej. W następstwie dochodzi do niegroźnego porażenia mięśni i wygładzenia zmarszczek)

 

 

Odmładzanie i rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu(W czasie zabiegu podawane są w formie iniekcji bardzo cienkimi igiełkami preparaty zawierające różne silnie działające składniki odżywcze i regenerujące skórę. Powodują głębokie odżywienie, a w następstwie poprawę funkcji, struktury i wyglądu skóry)

 

Modelowanie twarzy -Zabieg modelowania twarzy stosuje się przy: powiększaniu ust i korekcji nosa, zaznaczaniu kości policzkowych i korekcji brody podnoszeniu kącików ust, zmniejszaniu bruzd pod oczami i w okolicy „doliny łez”, korekcji owalu twarzy oraz do uzupełniania zaniku objętości twarzy zwłaszcza w jej górnych partiach

 

 

Modelowanie sylwetki ciała- Nieprawidłowa sylwetka z powodu nadmiaru lokalnej tkanki tłuszczowej może być wymodelowana poprzez zastrzyki Aqualyxu do tkanki tłuszczowej. Zabieg jest również bardzo skuteczny przy nierównościach z powodu wcześniejszej liposukcji.

 

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym


Kwas hialuronowy to glikozoaminoglikan, który występuje we wszystkich organizmach żywych i należy do najliczniejszej grupy związków mających identyczną budowę chemiczną tak u bakterii, jak i człowieka.Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w skórze właściwej.

 

 

Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek.

Jak powstają zmarszczki

Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. Zapewnia on odpowiednie nawodnienie skóry.

 

 

 

Jego obecność powoduje, że skóra jest gładka, jędrna i sprężysta. Efekt zabiegu jest widoczny od razu! Po zabiegu może wystąpić rumień, niewielki obrzęk i tkliwość w miejscu podania preparatu, objawy te mijają średnio w ciągu doby.

 

Efekt redukcji zmarszczek utrzymuje się przez okres ok. 9–12miesięcy, ale po tym okresie zaleca się jego powtórzenie...

 

 

 

Botox jest polecany do leczenia zmarszczek mimicznych twarzy i szyi, spowodowanych kurczeniem się mięśni.

Wstrzykiwanie Botoxu dotyczy poziomych zmarszczek czoła, pionowych linii miedzy brwiami i tzw. kurzych łapek wokół oczu.

Botox ma działanie prewencyjne, tzn. zapobiega powstawaniu zmarszczek.

 

CENNIK

 

Wypełnianie zmarszczek, bruzd, zagłębień  kwas hialuronowy (Stylage)
1 amp. 1000 
2 amp. 1800
3 amp 2550
Usuwanie zmarszczek mimicznych Botox, Azzalure, Dysport
Zmarszczki okolice oczu „kurze łapki 550
Zmarszczki poprzeczne między brwiowe „lwie” 550
Zmarszczki poprzeczne na czole 550
Dwie okolice 1000
Zmarszczki górnej części twarzy 1350