Radiofrekwencja

Radiofrekfencja to pierwszy system odmładzający skórę,wykonywany za pomocą aparatu RF Melody działającego poprzez odbudowę włókien kolagenowych przy użyciu fal radiowych na ściśle określone warstwy skóry. Dwupolarowość działania aparatu RF Melody gwarantuje kontrolę głębokości przenikania impulsów.

Jest to technologia RF polegająca na ogrzaniu warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej tzn. większej niż 500kHz (0,5MHz). Energia pochodząca z fal radiowych rozgrzewa tkankę łączną w skórze oraz zawarty w niej kolagen.

 

Jednocześnie poduszka chłodząca sprawia, że wytwarzane ciepło nie jest zbyt mocno odczuwalne przez pacjenta. Wskutek rozgrzania kolagen obecny w tkance łącznej kurczy się i napina górne warstwy skóry. Fale radiowe pobudzają dalszą produkcję kolagenu, a w efekcie w ciągu kilku miesięcy skóra staje się jeszcze gładsza i lepiej napięta.

 


Zabiegi radiofrekwencji polecane są w szczególności do spłycania zmarszczek  twarzy – na policzkach i szyi, kurzych łapek jak również w przypadku opadających powiek. Stosując radiofrekwencję, można także zredukować zmarszczki i napiąć skórę na ramionach, nogach i brzuchu.

 

Ile trwa zabieg frekwencji

 

Zabieg na twarz lub szyję trwa najczęsciej od 30 do 60 minut.
W czasie zabiegu  odczuwa sie niewielki ból, który znajduje się w granicy odczuwalności i cały czas jest kontrolowany przez lekarza co zapewnia dodatkowy  komfort podczas  zabiegu.

Głowica emituje łagodzące wibracje, które skutecznie zmniejszają uczucie związane z bólem.


Jak wygląda zabieg?

 
Energia radiowa emitowana jest w krótkich, szybkich impulsach o zróżnicowanym poziomie co pozwala odpowiednio nagrzać tkankę przy zachowaniu poziomu ciepła dobrze tolerowanego przez pacjenta. Na zakończenie zabiegu nakłada się żel chłodzący.

 

 

 

Zalety zabiegu czyli na co pomaga


Liftinguje, ujędrnia, odmładza, likwiduje luźną skórę, powstrzymuje oznaki starzenia, niszczy komórki tłuszczowe i cellulit,podnosi owal twarzy i podbródka,spłyca zmarszczki,zmniejsza worki pod oczami i kurze łapki, sama terapia jednak to profilaktyka zapobiegania starzeniu

Dodatkowo wpływa na:

  • redukcja cellulitu
  • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
  • ujędrnienie ciała
  • podniesienie pośladków
  • wysmuklenie tali
  • odmłodzenie rąk i stóp

Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych.

 

 

Jak długo utrzymują sie efekty


Poprawę ujędrnienia skóry można zauważyć już po jego zakończeniu, ale najlepsze efekty będą widoczne od trzech do sześciu miesięcy po wykonanym zabiegu...

 

Pierwsze efekty są widoczne po około 3-5 tygodniach. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-55 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.


Samo  wygładzenie zmarszczek będzie widoczne zaraz po zabiegu radiofrekwencji.
Zabieg należy powtórzyć od dwóch do kilku razy (w zależności od oczekiwanych efektów) w odstępie dwóch tygodni.


Pacjentka  po zabiegu może śmiało wrócić do  codziennych zajęć.
W miejscu poddanym zabiegowi pojawia się lekkie zaczerwienienie, które powinno ustąpić już po godzinie lub  następnego dnia.

 

Jak postępować po zabiegu


Radiofrekwencja zwana jest też zabiegiem lunchowym - czyli to znaczy,że po przeprowadzeniu można od razu wrócić do aktywności.
Skóra będzie jedynie lekko zaróżowiona i delikatniejsza w dotyku.

 

Skutki uboczne

Mogą pojawić się opuchnięcia i zaczerwienienia w miejscu zabiegowym, ale znikają  w ciągu kilku dni.

 

Cena zabiegu

 

Fale radiowe Clarena de lux RF:

Oczy (20min) - 150 zł

Twarz z podbródkiem - 300 zł

Twarz + szyja + dekolt - 800 zł

Ramiona (30 min)- 400 zł

Dłonie (30 min)- 150 zł

Brzuch - 400 zł

Boki - 300 zł

Bryczesy - 300 zł

Pośladki - 600 zł

Uda - 800 złRejestracja telefoniczna do lekarzy specjalistów


 

W celu umówienia wizyty.


Prosimy o kontakt telefoniczny +48 721 901 500

Godziny otwarcia i umawianie wizyt:


poniedziałek – piątek od 09:00-18:00

Sobota od 09:00-16:00

Kontakt mailowy z recepcją:

e-mail: rejestracja@healthpoland.pl


kontakt@healthpoland.pl

 

Kontakt mailowy z działem marketingu:
e-mail: serwis@healthpoland.pl